„DZIEŃ DOBRA” w Sieradzu

Niedziela Miłosierdzia Bożego to święto patronalne Caritas, które w tym roku obchodzone jest jako Dzień Dobra.

W obchody Dnia Dobra włącza się również Caritas Diecezji Włocławskiej, która w sobotę 23 kwietnia w parafii NSJ przy al. Grunwaldzkiej 8 w Sieradzu organizuje wydarzenie wiodące, składające się z dwóch części:

Pierwsza część to koncerty zespołu „Jordan” ze Zduńskiej Woli oraz pani Magdaleny Grzechnik i Mariusza Łęckiego. W trakcie koncertów wystąpią dzieci z Domu Dziecka Caritas z Włocławka. Koncert zakończy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Druga część wydarzenia to piknik rodzinny, podczas którego odbędzie się moc atrakcji dla dzieci i dorosłych, m. in. słodki poczęstunek, animator dla dzieci, dmuchane zamki, malowanie dziecięcych buziek, namiot Caritas obsługiwany przez wolontariuszy, elektryczne deskorolki, wóz strażacki…

Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie.

Patronat nad wydarzeniem objęli JE ks. biskup Krzysztof Wętkowski, Prezydent Sieradza – p. Paweł Osiewała.

Zapraszamy, to będzie DOBRY dzień!