Biskup Krzysztof Wętkowski przewodniczył Mszy Świętej w schronisku Caritas

Z okazji 50 – lecia Prowincji Poznańskiej Sióstr Albertynek we wspólnotach sióstr trwa peregrynacja kopii obrazu św. Józefa Kaliskiego. Dom naszych Albertynek we Włocławku jest kolejną placówką, która gości kopię obrazu tego wspaniałego Orędownika u Boga. Wydarzeniu temu towarzyszy wiele uroczystości.

We środę, 27 października 2021 roku przed obrazem św. Józefa została odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Wętkowskiego. We Mszy Świętej licznie uczestniczyli mieszkańcy Schroniska dla Bezdomnych, którzy wspólnie z Księdzem Dyrektorem Caritas Diecezji Włocławskiej Jackiem Kędzierskim, Siostrami oraz Opiekunami za wstawiennictwem św. Józefa dziękowali za 50 lat istnienia Prowincji Poznańskiej Sióstr Albertynek oraz za 20 lat pracy i pobytu Sióstr we Włocławku.