Kibicujemy naszej drużynie!

Tym razem, dzięki Fundacji „Anwil dla Włocławka”, nasi wychowankowie mieli okazję uczestniczyć w rozpoczęciu turnieju ANWIL Basketball Cup Włocławek 2020 – prawdziwej gratce dla fanów koszykówki w całym kraju, który odbył się w dniach 21 i 22 sierpnia. Na boisku Hali Mistrzów wystąpiły cztery najlepsze zespoły poprzedniego sezonu, czyli Anwil Włocławek, Asseco Arka Gdynia, Start Lublin oraz Stelmet Enea BC Zielona Góra.

Oprócz meczów, które przysporzyły naszym małym kibicom mnóstwo emocji, w trakcie ANWIL Basketball Cup 2020 odbyła się również oficjalna prezentacja składu Anwilu Włocławek. Z powodu pandemii nie mogła mieć miejsca na świeżym powietrzu, jak to miało miejsce do tej pory. Tegoroczna prezentacja nie była mniej okazała niż przed laty. Dodatkowo dzięki firmie ANWIL S. A. kibice mogli obejrzeć Konkurs Trójek,które podobnie jak cały turniej był widowiskiem na bardzo wysokim poziomie.

Niezaprzeczalnie dla naszych podopiecznych były to dwa pełne emocji i dobrej zabawy dni, których nie popsuła nawet przegrana naszej drużyny.