Podsumowanie wakacji z Fundacją „Anwil dla Włocławka”

Znane przysłowie mówi: „Wszystko co dobre, szybko się kończy”. Jest to doskonałe podsumowanie półkolonii, w których brały udział dzieci z dwóch prowadzonych przez Caritas Diecezji Włocławskiej placówek.

Dzięki grantowi otrzymanemu z Fundacji „Anwil dla Włocławka” był to miesiąc pełen atrakcji, niezapomnianych przeżyć, nabytych nowych umiejętności oraz nawiązanych przyjaźni. Czas, który pozostawił po sobie mnóstwo pięknych wspomnień.

W ostatnim tygodniu półkolonii podopieczni domu dziecka i świetlicy środowiskowej ponownie wybrali się na konną przejażdżkę, zakończoną ogniskiem. Dwukrotnie wzięli udział w zajęciach tanecznych prowadzonych przez wspaniałych instruktorów. Ponadto spotykały się na wspólnych grach i zabawach.

Na zakończenie wakacyjnej przygody wychowankowie otrzymali upominki, które wręczył wicedyrektor Caritas – ks. Jakub Nowakowski.

W tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim placówkom, z atrakcji których mogli skorzystać nasi wychowankowie, ale przede wszystkim nasze podziękowania kierujemy do Fundacji „Anwil dla Włocławka”.